3 Nisan 2012 Salı

Açlık Oyunları ve Geçici Ünü

 Evet ne zaman güzel bir film çıksa insanlar bir süre ona hayran oluyor sonra sonra unutuluyorda. Şu Amerikada birinci olan Açlık oyunları mesela herkesin dilinde bu var. Kitabını ve filmini bende beğendim. Ama fanları işi abartıyor olmayacak şeylere hayaller kuruyor. Mesela Alacakaranlık, Harry Potter gibi gibi gibi. İnsanlar büyüsüne kapıldıkça herşeyi bırakıp onlar gibi olmaya çalışıyor veya kendi olmuyorlar. Kişilikleri sürekli değişiyor. Size burda felsefe yapmayacağım ama bukalemun gibi renk değiştirip durmayın. KENDİNİZ OLUN! Peeta Mellark karakteri filmde yakışıklıydı, Edward'da. Peki ne umuyorsunuz. Onlarla birgün tanışıp yaşamayı mı? Onların hayatlarını izlemeye devam mı edeceksiniz yoksa kendi hayatınıza mı döneceksiniz? Bir hedefiniz olsun. Boş yere yaşamayın. Her neyse benim sinirimi bozan bu durumu atlarsak. Kitaptan bahsetmek istiyorum. Katniss karakteri gerçekten kitaplarda aradığım karakterlerden. Kızı tanıdıkça ortak yönlerimi buluyorum. Mesela; Zor arkadaş edinirim, insanlara kendimi sevdirmeyi bilmem, fazla konuşmaya çalışmam, yalnızlık daha hoşuma gider. Çok yetenekli tabii. Gale'ye bayıldım çünkü katniss'le takılması bile yeter. Suzanne kitabı güzel kurgulamış. Şöyle bakınca kitabında birşeyleri ima ettiği belli. Evet sinemaya mı gideceksiniz? Tabikide ilk seçiminizi açlık oyunların yana kullanın. Dvd veya Tv'den izlemekten çok çok farklı.

Bu adamı çok sevdim. Aksi!


Ve son günleri. Gale ve Katniss

2 yorum:

  1. 3 aydır bu filmi bekliyordum ben !! :D onlarla tanışmayı ummuyorlar aslında böyle bakılmamalı :D sadece hayranlık . Sadece o insanları takip etmeyi seviyorlar :D

    '' team peeta '' Team Haymitch <3 '' :D

    diyip kapatıyorum :D

    YanıtlaSil
  2. Bu genellemeyi sadece açlık o. için yapmıyorum. Justin Bieber vardı bi ara onun adına kaç milyon hikaye yazıldı acaba Neyse Dünyayı ben kurtarmicam Salla gitsin :)

    YanıtlaSil

Yorumunu emanet etti ve gitti